Doprava

 • Zásilkovna

  70 KČ

  Balíček si vyzvednete na odběrném místě.

 • PPL

  85 KČ

  Balíček Vám doveze kurýr domů či do práce.

 • Zdarma!

  0 KČ

  Prodlouženo až do konce května při objednání jakéhokoliv kolagenu!

Platba

 • Dobírka

  35 Kč

  Zboží můžete zaplatit hotově nebo kartou.

 • Platba kartou

  0 Kč

  Pomocí zabezpečené platební brány Comgate.

Více informací o dopravě

Zásilkovna

Naše produkty si můžete nechat dovézt na Vámi zvolené výdejní místo Zásilkovny. V České republice nyní mají přes 5 000 výdejních míst, kde zpravidla nečekáte žádnou frontu a můžete zaplatit hotově nebo kartou. Balíček tam na Vás počká celých 7 dní a samozřejmě jste informováni SMS zprávou a e-mailem.

PPL

Máte rádi komfort? Tak si naše produkty nechte zaslat pomocí PPL. Jejich kurýr Vám náš balíček zaveze rovnou domů nebo třeba do práce. Když se s kurýrem nedomluvíte, protože Vám čas nevyhovuje, tak není třeba věšet hlavu a můžete využít i jejich PPL Parcelshopy, kde na Vás balíček počká 7 dní, než si pro něj přijdete a samozřejmě jste informováni SMS zprávou a e-mailem.

Další důležité informace

Naše produkty se snažíme mít vždy v dostatečném objemu na skladě. V případě, že vidíte v detailu produktu, že máme Vámi zvolený produkt skladem, znamená to, že jej předáme dopravní společnosti v příštích 24 hodinách od chvíle Vaší dokončené objednávky. Doručení k Vám je tak zpravidla vyřízeno do 3 pracovních dnů od objednávky. Pokud máme u produktu informaci, že je na cestě, může se doba dodání protáhnout, kdyby však měla přesáhnout delší období než 7 dní, tak Vás kontaktujeme a osobně s Vámi celou záležitost dořešíme k Vaší spokojenosti.

Chápeme, že se může stát, že si svou objednávku rozmyslíte. Stornovat ji můžete od okamžiku odeslání objednávky až do vyřízení objednávky, a to nejlépe telefonicky. Také můžete do 14 dní od objednání podle obchodních podmínek odstoupit od smlouvy.

Více informací o platbě

Dobírka

Způsob platby až při převzetí balíčku (dobírka) je možno využít u všech našich dopravních partnerů. Při převzetí můžete balíček zpravidla uhradit hotově nebo platební kartou. Pozor – platby kartou nemusí podporovat všechny provozovny a odběrná místa!

On-line platba kartou

Svou objednávku u nás můžete nyní zaplatit také rovnou pomocí online platební brány, která je zprostředkovaná pomocí zabezpečeného a ověřeného systému Comgate, který využívá více než 15 000 obchodů.

Klinicky testováno

Klinicky testovaný kolagen. Kvalita je pro nás prvořadá.

Expedice do 24 hod.

Zboží odesíláme Vaším směrem do 24 hodin od potvrzené objednávky.

Doprava zdarma

Prodlouženo až do konce května při objednání jakéhokoliv kolagenu!

5 let na trhu

Ověřený E-shop, díky Vám už jsme zde 5 let a těšíme se na další roky.