Používáte zastaralý prohlížeč Internet Explorer. Prosím nainstalujte si moderní prohlížeč, typu Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge, Brave nebo Vivaldi, aby vám webové stránky fungovaly.

Jak vybrat správný kolagen pro Vás?

Uvažujete o tom, že začnete pít kolagen a nevíte si rady s výběrem toho správného pro Vás? Přesně pro Vás jsme připravili tento článek. V první řade si řekneme, co to vlastně kolagen je. Jedná se o skleroprotein, který je základní stavební hmotou pojivových tkání a vyskytuje se v pokožce, šlachách, kostech, zubech a chrupavkách podle daného typu. V našich produktech se setkáte s mořským a hovězím kolagenem typu I, II a III té nejlepší kvality.

Mořský kolagen:

Jak už název lehce napovídá, získává se z ryb. Jedná se o hydrolyzované kolagenové peptidy, které do našich produktů dodává firma, která se její výrobě věnuje už více než 175 let. V případě našich produktů Viacollagen navíc jde o bioaktivní hydrolyzovaný mořský kolagen. V mořském kolagenu je největší výskyt kolagenu typu I, obsahuje ale také typ III.  Skvěle se tedy vstřebává do našeho organismu a naše tělo s ním pracuje jako se svým vlastním. Díky tomu jej využije tam, kde je v danou chvíli nejvíce potřeba, ať už se jedná o vlasy, nehty, pleť a další místa. Proto se požívá zejména v produktech určených pro krásu, a to společně v další kombinací vitaminů a minerálů, které navíc podporují jeho vstřebání a užitky. Přesně tak tomu je v našich produktech Viacollagen.

Klíčové vlastnosti produktu Viacollagen:

Hovězí kolagen:

Získává se z kůže krav, a proto je pro kvalitu kolagenu velmi důležité, v jakých podmínkách kráva žila. Protože je pro nás kvalita prvořadá, je v našich produktech Viaelastic obsažen kolagen, který pochází pouze z krav chovaných na brazilské trávě. V hovězím kolagenu je největší výskyt kolagenu typu I a III, obsahuje ale také i typ II. Právě typ III má skvělé využití pro naše klouby, chrupavky a šlachy. V našich produktech Viaelastic se opět jedná o bioaktivní hydrolyzovaný hovězí kolagen, který se skvěle vstřebává do našeho organismu. Naše tělo s ním pracuje jako se svým vlastním a díky tomu jej využije přesně tam, kde je nejvíce potřeba. Využívá se proto zpravidla v produktech zaměřených na kloubní výživu, opět v další kombinací vitaminů a minerálů, které navíc podporují jeho vstřebání a užitky. Přesně tak tomu je v našich produktech Viaelastic.

Klíčové vlastnosti produktu Viaelastic: